Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2 éve vagyunk együtt mégis mintha másrol álmodoznék?

Figyelt kérdés

6 év van közöttünk, értem szeretem őt tetőtől talpig, minden rossz tulajdondagaval eggyut, őt képzelem el gyerekeim apjának viszont néha, másrol is álmodnek milyen lehet mással a sex, bármi

Miért?


2020. márc. 25. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ember vagy. Miből gondolod, hogy más nem álmodozik? Az lenne a fura ha 2 év után nem álmodoznál. :D
2020. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Tini szerelmem mellett (aki első volt nekem) folyton ábrándoztam más fiúkról is.
2020. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el Tolsztoj Anna Karenina c. regényét. "milyen mással a sex"
2020. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vajon a későbbiekben szakitashoz is vezethet?
2020. márc. 25. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert ribizli vagy/leszél azért. Normális ember, ha szeret valakit, nem ábrándozik mással való szexről. Én évekig voltam együtt egy lánnyal, sosem álmodoztam arról, hogy más lányokkal milyen lenne dugni.
2020. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdező olvas el az Anna Kareninát.

És képzeld el, hogy mit éreznél, ha a szeretett férfi is arról álmodozna, "milyen lehet mással a sex". Megalázva éreznéd magad.

A hűség nagyon jó dolog. Az ember "befelé" is végtelen, ahogy a világ "kifelé" Nem lehet megunni, kapkodni, hajszolni az lélekben üres kalandokat nem jó.

Becsüljétek meg egymást, figyeljetek egymásra - az élet nehéz és rövid, nem jó későn rájönni, hogy elherdáltuk az igaz szerelmet.

2020. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Mi is kb ennyi ideje vagyunk együtt, talán kicsivel több ideje

és én valahogy nem vagyok másra kíváncsi. Úgy tudom ő sem, remélem így is van:D

De ha tényleg szereted mindenét, vele akarsz élni, akkor lehet csak kíváncsi vagy.

2020. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De azért részben egyet érték az 5ös válasz második felével, és a 6. Válaszolóval.

Azért na, én rettenetesen érezném magam ha megtudnám, hogy mással akár lenni így vagy úgy. :(

2020. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!