Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval...van egy fiú aki már eléggé régóta tetszik. Nem rég összejöttem egy fiúval és amikor elmondtam hogy van barátom akkor ő nagyon akarta tudni hogy ki az és láttam rajta hogy zavarja. Utána lévő napokban meg szomorú volt. Aztán már nem vagyok együtt azzal a fiúval emiatt a fiú miatt. Utána nem sokkal insta storyba kért tőlem veleményt aztán beszélgettünk és megkérdezte tetszik e valaki és hogy ki...nem mondtam el neki. És közben kioffolt egy másik lányt aki azt hittem tetszik neki és ezt elmondta nekem. Aztán pár napja megint rám írt. Beszélgettünk aztán mondta hogy amúgy ma jól néztem ki abban a ruhában... Utána megint rátért az exemre hogy mi van vele .Mondtam hogy semmi valaki más tetszik aztán kiszedte belőlem hogy ki szóval elmondtam neki.Azt mondta örül neki.

Szinte 100 százalékig biztos vagyok benne hogy én is tetszem neki ,de ő nem mondott semmit. Ti mit gondoltok erről?



2020. márc. 1. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy buta tinik vagytok. Ahelyett, hogy nyíltan beszélnétek az érzéseitekről, itt játsszátok a kitalálósdit...
2020. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kinek kellene egy olyan csaj, aki miattam ilyen könnyen szakít a barátjával. Az ilyenek meg teszik velem is és az utánam következőkkel is. Szép jövő kezd itt kitárulkozni :D


Az elsőnek meg igaza van.

2020. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!