Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor hogyan tegyem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan tegyem meg az első lépést? Fiúk, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Járok rajztanárhoz, és van ott egy lány aki ás szem fél év körülivel fiatalabb nálam. Nagyon tetszik kis alacsony, homokóra alkat, baba arc, gyönyörű mosoly, és szemek. Na meg egy olyan személyiség, annyira összetett és kifinomult hogy lehidalok, fantasztikus humora van... szóval ma együtt alkodttunk és beszélgettünk, nagyon sok magánéleti dolgot elmondott, hogy beteg a nagypapája, meg megmutatta a nagybátyám új tetkóját és kibeszéltük a dolgot, sokat nevettünk. De alkotás közben alig haladtam mert mindig őt néztem, a finom mozdulatait, ahogy koncentrálás közben harapdálja a száját, felhívta egy barátnője mert randija volt és beszéltek 2 szót,de elvileg most délután találkoztak és kibeszélték. Figyeltem telefonálás közben is nagyon kecses a járása és van tartása... na mindegy, szerintem bejön nekem eléggé de mit kéne csinálnom? Hogy lépjek?

2020. febr. 1. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
*azt hiszem fél év... nagybátyja...
2020. febr. 1. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova,esetleg egy művészeti kiállításra. Gondolom mindkettőtöket érdekelné, ha rajzoltok. Illetve ott sokat tudnátok beszélgetni.
2020. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk már több tanítvánnyal együtt kiállításokon, teljesen oda volt. Ő pedig inkább festeni szokott, van egy kiállítás ami tudom hogy érdekli... csak nagyon nem az én stílusom ami kép ott van...
2020. febr. 1. 16:58
 4/6 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Eddig te a csaj voltál ebben a történetben
2020. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi?
2020. febr. 1. 19:51
 6/6 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Szerintem is hívd el valahova, de talán nem muszáj kiállításra, de lehet az is hogy elmész arra a kiàllításra és megtetszik ott valami, azt minden esetre biztos értékelné ha csak miatta elmennél vele, meg legyél figyelmes és férfias,

Sok sikert 😊😊


16/L

2020. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!