Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjon el egy lány egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjon el egy lány egy fiút randira?

Figyelt kérdés

Régóta beszélünk, mind a ketten tudjuk hogy tetszik a másik, de valahogy nem haladunk előre. Tudom hogy félénk, szóval arra gondoltam hogy lépek én.


Szóval el szeretném hívni valahova, de ezt hogy tehetném meg úgy hogy ne konkrétan egy randira hívjam, hanem nem is tudom.


Úgy szeretném, hogy ne legyünk feszültek, fel tudjuk szabadulni.


És nem tudom hogy hogyan hivhatnám el. Nem szeretném így konkrétan megkérdezni egy randiról


Fiúk ti minek örülnétek? Mit csinálnátol szívesen?


És hogy tudnám "finoman" elhivni?



2018. szept. 22. 23:20
1 2
 1/12 DollarDog ***** válasza:

Ha mindketten ereztek egymas iránt valamit akkor nyugodtan lehet randinak nevezni. Ha pedig érdekel, es tudod mit akarsz akkor evidensnek kell lenni hogy mit tegyél.


De ha mindenképp ötlet kéne akkor először is tudni kene az eletkorotokat! Mert otletnek adhatom azt is hogy szombat delutan hivd el valami szórakozóhelyre. De elhivhatod sétálni is, akár suliidőben valamelyikőtök kiserje haza a masikat.

2018. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 17
2018. szept. 22. 23:57
 3/12 DollarDog ***** válasza:
Igazábol akkor a szórakozóhelyen kivul barhova elhivhatod, sétálni, esetleg valami parkba, kajálni valamit. Beszelgessetek kozbe, a tobbi pesig jon magatol. Raadasul a fiuknak csak tetszik ha a lany hivja el oket valahova, tehat barhova hivod csak nyerhetsz!
2018. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De azért nyilván én is félek. Nagyon gondolkozom, hogy tényleg elhívjam e
2018. szept. 23. 00:09
 5/12 DollarDog ***** válasza:
Elhiszem. Bár ha még félsz, és bizonytalan vagy akkor meg varj vele szerintem. Ha biztos leszel benne, es ugy erzed hogy működne, akkor segitseg nelkul el tudnad hivni valahova ha azon múlna!
2018. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi fiúk nem értünk a lányok virágnyelvén, szóval a célozgatás nem jó megoldás, nekünk konkrétan meg kell mondani, (ebben az esetben pl.:) Szia, Eljössz velem sétálni valamikor?

Ennyire egyszerű! Utána már csak az időpont egyeztetése a kérdés. Ha ebből se ért, akkor nem tudom! :D

2018. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Ez de szánalmas, hogy a lánynak kell el hívnia randira a fiút, és ez egyre gyakoribb manapság, felcserelélődnek a szerepek lassan, csak nehogy utólag derüljön ki, hogy sunája van nekilye! XD
2018. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Vagy nincs vér a pucájában, vagy nem is tetszel neki (ergo rosszul tudod). Egyik eset sem szerencsés. Sőt mindkét eset rendkívül kínos.


A magam részéről előbb használnék nyalókának egy kaktuszt, mintsem én hívjak egy férfit randira. :D

2018. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hívtam el fiút valahova és nem éreztem ezt rossznak, sőt a találkozóból csak jó jött ki.

Egyébként annyit írtam, hogy "szia, lenne kedved valamikor elmenni pizzázni?" és ő utána rögtön mondott időpontot.

2018. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hívd el billiárdozni, csocsózni, kajálni, sörözni vagy bármi. Ha megkérdezi hogy ez egy randi akkor mond azt hogy ha neked így jobban tetszik akkor hívhatod annak.
2018. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!