Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem utasít el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem utasít el?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal egy buliban, nagyon jól elvoltunk és láttam tetszek neki. Később többször elhívtam, de mindig kifogást gyárt. Nem lenne egyszerűbb egyenesen megmondania, hogy hagyjuk békén egymást? Miért csinálja ezt?

2018. márc. 24. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek gyávák "megbántani" a másikat. Ne foglalkozz vele, egyértelmű, hogy nem akar semmit.
2018. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar megbántani, ezért egyértelműen utalgat. Egyszerűen nem akarja nyíltan kimondani, mert az, ha belegondolsz, sokkal rosszabb, ha annak a szájából hallod, hogy “nem”, aki tetszik neked, mint hogy rájössz es szépen tovabballsz...
2018. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!