Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Pár hete elmentem egy sráccal iszogatni, aztán végül olyan jót beszélgettünk, hogy lekéstem az utolsó buszt, és nála aludtam. Mikor lefeküdtünk az ágyba, összebújtunk, és a további történetet tudjuk... Reggel úgy ébredtem, hogy össze voltunk bújva (ami nekem nagyon fura volt, eddig egy egyéjszakásom volt, de akkor "külön" aludtunk, és reggel le is léptem). Gondoltam, felkelek, és hazamegyek, de nem engedett. Egész nap összebújva feküdtünk, beszélgettünk, filmeztünk. Utána kért újabb találkozót is, amire nem tudtam elmenni. Néha beszélünk neten, de most nagyon sok dolgom van, nem tudok vele újra találkozni (pedig szeretnék).

Nagyon rossz emberismerő vagyok, tehát az lenne a kérdésem: vannak olyan fiúk, akik így viselkednek a szexkapcsolatban, vagy neki más tervei is lehetnek velem? (Rákérdezni nem merek, ehhez még túl kevés ideje ismerem.)


2018. márc. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Ez a tini kategória,de te már a második fiú ribantsza vagy. Gratulálok!
2018. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, erre most mit mondjak? Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!