Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most randi akar lenni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randi akar lenni vagy mi? Help!? Nagyon surgos!?

Figyelt kérdés
16 múltam, kb 1 hete megismerkedtrm egy lannyal a neten. Elkezdtunk beszelni es kiderult h itt lakik kozel hozzam. Es mikor chatelunk minden mondats vegen sziveket rak oda :D meg megkerdezte h mikor erek ra? Meg h talalkozzunk. Es azota is beszelek vele. Es hetvegen mondtam h raerek es akkor talizunk. Szoval nemtudom mit csinaljak:D elmegyunk az alleeba, meg majd kitalalunk vmit. Es hat akkor ez most randi? (Az elso )talalkozosnal adjak neki puszit? 1-t vagy 2-t? Kezét fogjam meg? Segítseteg légyszi :D. Amugy jol nez ki, es sztem neki is bejovok de fogalmam nincs mit csinaljak mert mrg nem volt baratnom igazan..

#puszi #randevú ##talalkozas ##elsotalalkozas
2018. márc. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, randi. Puszi is mehet, végén vagy közben csók is. Az meg természetes hogy fogod a kezét.
2018. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) De azert meg irjatok mert nem akarok semmit rosszul csinalni. :)
2018. márc. 7. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak találkoztok de azért kotont vigyél (de semmiképp ne említsd neki, csak ha véletlenül odáig menne) :D

ez egy tanács :D

puszi meg többi csak akkor legyen ha ő akarja, ha találkoztok szerintem öleld meg, és ne csá-val köszönj (vagy valami hasonlóval) hanem szia, hali stb. :D

amúgy ha valami amit mondtam nem jön be neki (persze, hogyha alkalmazod) akkor előre is bocsi, nem volt még randim, ezek azok amiket én tennék :D

16/F

2018. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XDD Hat joo, koszi am, de inkabb lanytol kernek tanacsot, vagy akivel mar tortent randi:D.. Elore felek
2018. márc. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!