Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szoval 16 eves vagyok, es sajat bevallas szerint, jol nezek ki, igenyesen, divatosan oltozkodom, es sok baratom van tenyleg. De elegge sikertelen vagyok lanyokkal kapcsolatban, magam se tudom hogy miert. Nem utasitanak vissza, csak valamiert nem probalkozom sose, valamiert midig ugy erzem “lusta” vagyon ismerkedni. Multkor mondtam egy lany osztalytarsamnak, hogy nem volt meg baratnom es tokre meglepodott, es egyaltalan nem nezte volna ki belolem, szerinte nagykn eletvidam, es kedves vagyok, es sajnalja a lanyokat hogy nem baratkozom veluk. Nem vagyok meleg, egyszeruen “batortalan” vagyon hozza, es bena ahhoz hogy olyan lanyt talaljak, aki teszik, es meg egyedulallo.


Valaki segitene? 16/f



2018. febr. 28. 21:28
 1/2 anonim válasza:

Az a gond amit te is írtál. Bátortalan vagy. De miért? Nem fog megenni egyik se. Beszélgess azzal a lánnyal aki tetszik legyél jó fej hívd meg valamire de ne legyél rámenős!

Igen van Barátnőm :D 18F

2018. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, tudom sajnos ez a baj, de valahogy sokkal konnyebb kimondani mint vegul cselekedni😂 de majd alakul :)
2018. márc. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!