Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most vajon megharagudott rám?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon megharagudott rám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy fiú elhívott randizni,és nagyon sokáig agitált,először nem is akartam elmenni,de végülis belementem. Eleinte minden jól ment,később viszont már nagyon-nagyon nyomult,és aztán kimentünk a kertbe,mondván ‘szívjunk egy kis friss levegőt’ ,majd habozás nélkül magához húzott,és meg akart csokólni,de én eltoltam magamtól,hisz még nagyon kevés ideje ismerjük egymást,meg a helyzet nagyon furcsán vette ki mgát. Még délután írtam neki,hogy mi a gond,mert egész nap nem írt nekem,éa nem volt hajlandó beszélni velem,de folyton csak pont-pont-pont-okat írt.
2017. dec. 24. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Hát szereintem teljesen normálisan viselkedtél, ha mesértődött ha nem.


Nem kell vele bunkózni csak mond meg neki, hogy azért ez nem ilyen lazán megy "nem vagyok olyan mint a többi lány ÉN NEM VAGYOK k**va" sablon szöveg be szokott vállni..a srác ezután úgy tesz mintha bármit is elhinne az egészből, csak azért mert megakar dugni, éppen ezért te utána lődd be ezt "jajj hát semmi tartásod sincs" "milyen férfi vagy te" és pamm már a tiéd is...sablon uncsi, de neked még biztos változatos. :D



25f

2017. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%
Lapát. Vagy tipli. Ahogy tetszik. Ha az első randevún kicsalt egy sötét helyre, hogy lesmároljon, akkor a másodikon már sejtheted, hogy mit akart volna. Most nekiállt játszmázni, hátha lelkiismeret-furdalást tud kelteni benned, és akkor majd engedsz neki.
2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TR75 ***** válasza:
100%

"nem tortent meg aminek meg kellet volna"

Hát persze :-DDD

Menj, bontsd ki az ikszbokszodat és játssz szépen.

2017. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!