Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez ha egy fiu irta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez ha egy fiu irta?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet, hogy hulyeseg vagy egyertelmu, amire most valaszt keresek, de egy kerdes vegen a "cic" minek a roviditese? Egy fiuval beszelgettem hosszabb ideig, volt egy kicsi flortoles is es ezt irta az egyik kerdese utan. Ez lenne a cicanak a roviditese? Csak azert tartom furcsanak, mert tenyleg csak most kezdtunk el beszelgetni, s kicsit fura, hogy ilyesmit irna, de attol tetszik (ha tenylegesen ezt jelenti). De az is lehet, hogy valami angol kifejezesnek a roviditese, amirol nem tudok. :))

2017. dec. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neem ez nem valami kifejezés.Ez tényleg a cica rövidítése és szerintem sokkal édesebb mintha le cicázna😊😊😉
2017. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A babam az jobb szerintem.
2017. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a cicának a kedvesebb és kicsit köznapibb változata. Mi legalábbis a barátommal akkor szoktuk "cic"-nek szólítani egymást, ha valami teljesen hétköznapi dologról van szó, nem romantikázásról, de azért kedveskedni akarok kicsit. "Cic, add már ide azt a tányért", "Cic, késni fogok tíz percet"

Ez nálunk a "nem kifejezetten veled foglalkozom most, és nem akarok elmélyedni abban hogy mennyire szeretlek, de azért cukiskodom egy kicsit mert akkor is összetartozunk ha nem aktív közös időtöltés van éppen" helyzethez illő becézés

2017. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a cic ez olyan lehetett, hogy mint amikor a macskát hívjuk, hogy cicc,cicc:) Mint amikor a pipit, hogy pípipipipipipipi:)
2017. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, várjunk,most látom, hogy a te esetedben kérdés végén volt, akkor ez ilyen cuki megszólítás, és becézget, szóval értékel téged:) Kis cickánya,cicája:)
2017. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!