Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti meg tudnátok bízni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meg tudnátok bízni egy ilyen fiúban? Tényleg szerethet? 16/l

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy 17 éves fiú, aki randira hívott.

Annyit kell tudni róla hogy előttem már végigdugta kb. az egész osztályt. Nagyon jóképű, jó a stílusa, de kicsit félek egy ilyen helyzettől. Valamiért úgy érzem, hogy velem is csak le akar feküdni, aztán ennyi.



2017. nov. 12. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tudod milyen, tudod hogy végig dugta már szinte az egész osztályt, és nyilván te vagy nála listán a következő. A bizalmadba akar férkőzni, megpróbál téged elcsábítani mert nyilván ismer téged, tudja hogy te nem vagy az a könnyen kapható ha erre szánta rá magát, lehet hogy erősen fog küzdeni érted hogy elérje a célját, sajnos az ilyen fiúkból még az is kitelik hogy fél évig járjon veled akár hogy lefeküdj vele, aztán ha elérte célját, ha tényleg csak az a célja hogy egyszer-kétszer megdugjon akkor utána hamar fog ejteni.

Bízz a megérzéseidben, és figyelj nagyon oda hogy mit akar.

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tedd próbára: ha szóba kerül a szex, mondd meg neki hogy te még várni akarsz, vagy hogy csak egy komoly legalább fél éves kapcsolatban lennél képes lefeküdni a pároddal (még ha ez nem is igaz). Ha ezek után is akar téged, akkor lehet hogy tényleg kapcsolatot akar; ha viszont nem keres, akkor tudhatod hogy te is csak egy kaland lettél volna neki.

Második felvonás: ha összejöttök, és te úgy érzed hogy túl hamar akar lefeküdni veled akkor állítsd le! Ha szakít veled akkor tudhatod mi az ábra... de legalább nem használt ki téged.


Nem mondom, hogy semmiképpen nem tudnék megbízni benne, de ki kell ismerned ahhoz hogy el tudd dönteni milyen valójában, mielőtt "odaadod magad neki".


Remélem tudtam segíteni! :)

17/L

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De naiv :D
2017. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy, igaza van az előzőnek.. bár te nem látod, de kívülről nézve tiszta a szitu. Sajnálom
2017. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Annyit kell tudni róla hogy előttem már végigdugta kb." :DDDD

Jól érzed, itt is csak ennyiről lenne szó, még ha neked úgy tűnik hogy veled komolyabb "tervei" vannak.

Szerintem simán utasítsad vissza (ettől nősz a többiek szemében is), és keress egy normális srácot :D

2017. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na látjátok, a lányoknak csak fuckboyok kellenek.

Gondolom szűzzel nem is kezdene a kérdező.

2017. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem az mindegy lenne hogy szűz vagy nem szűz.

Bár tényleg elgondolkodtató hogy megéri e összejönni vele, azt mondják rá hogy buldózer (mert mindenkin keresztülmegy, állítólag fiúkon is lányokon is).

2017. nov. 12. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a here?
2017. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell a rinya, úgyis szétteszed neki, mert "jóképű"... szánalmasnak tartom őt is meg téged is.
2017. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte az összes többi lány ugyanúgy érzett, mint te.

Gondolom, amikor randira hívta őket, ők is azt gondolták, hogy talán én kivétel vagyok.

Nem akarlak megbántani, de szerintem nem sok az esély rá.

2017. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!