Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek az első randira? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek az első randira? 15/F

Figyelt kérdés

Egy szál virágra gondoltam de azt ott hozni egészvégig a kezében áhhh... nem tudom nem szeretném hogy neki kényelmetlen legyen még ha van táska is abba nem lehet betenni egy virágot

További tippek?



2017. nov. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szivesen viszi a kezében a virágot. Ez nagyon szép gesztus.
2017. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Semmit. 15 évesen ne várja el, hogy randira viszel bármit is magadon kívül.
2017. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ma panaszkodott egyik barátnőm, hogy mennyire kényelmetlenül érezte magát, mikor egy srác vitt neki virágot és az egész városon keresztül azt ellett hurcolnia. Ráadásul már hideg is van, lehet el akarja dugni a kezét, ami virággal nehezebb. Nagyon szép gesztus a virág, de csak akkor, ha a lány otthona előtt találkoztok és rögtön le tudja tenni, vázába tenni. Vagy ajánld fel, hogy hozod te, és akkor a panasz egész biztos elmarad
2017. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csokinak szerintem kb mindenki örülne :)
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki simán megteszi.A randi kettőtökről szól,neki neked kell örülne most. ;)
2017. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!