Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin horror?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin horror?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, szerintetek ha első randin moziba viszem és horrort nézünk?

2017. nov. 1. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még mielött elmegyek aludni, válaszolok a kérdésedre, hát inkább először, beszélgetni vidd el, sétálni, mert horror közbe, igaz beszélgettek, de ugye mozi, aztán ott nemigen lehet beszélni, nem is halljátok egymást.
2017. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általában a lányok nem szeretik a horrort. Én nem örülnék neki az biztos.
2017. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha sétálni, beszélgetni megyünk akkor attól félek hogy sok lesz a kínos csönd. Mit csináljak hogy ne legyen kínos csönd?
2017. nov. 1. 21:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Illetve hogy hívjam el?
2017. nov. 1. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a horrort, simán beleférne. De ha a lányról ezt nem tudod, tényleg inkább ne. És bár az igaz hogy film közben nem lehet beszélgetni, de előtte igen, és utána még ott is a téma, így egy darabig biztos nem lenne kínos csend.
2017. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vittem csajt horrorra. Tetszett neki, kapaszkodott belém. Jó az hidd el.
2017. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kitűnő választás a horror, HA már láttad előtte, különben fordítva sülhet el
2017. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Há először ismerkedj meg vele, és ha arra kerül a sor hívd el mozizni, és ajánld fel neki a horrort, s kérdezd meg, hogy van-e kedve hozzá, vagy inkább mást szeretne?
2017. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor vidd horrort nézni,ha biztosan tudod hogy szereti.Ellenkező esetben vidd inkább pizzázni.Kínos csönd esetére beszélgethettek a pizzáról meg a helyről.
2017. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sosem értettem hogy minek mennek első randira moziba az emberek, hiszen a kapcsolat előtt van az ISMERKEDÉS, azt moziban pedig nem lehet... inkább menjetek el sétálni és beszélgessetek :D majd ha már jártok akkor elviheted moziba hiszen akkor már nem az ismerkedős stádiumban lesztek de addig szerintem nem érdemes :D
2017. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!