Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy jó csajjal, hogy bánjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó csajjal, hogy bánjak ha fel szedek egyet magamnak? Ha egy csajt meg látok az utcán aki nekem tetszik, olyankor csak simán a csajt kel nézni, vagy bele a szemébe, ha meg szinte nagyon közel vagyunk egymáshoz a csaj arcát nézzem simán csak vagy?

Figyelt kérdés
Egy jó csajjal ,hogy bánjak ha fel szedek egyet magamnak? Az igazság az ,hogy én ezt úgy gondoltam ,hogy pl az első 3 randinkon elviszem kajálni utána még azon a héten is elviszem kajálni ,utána mindig rendszeresen hetente ,hogy azért ne vegye át az írányítást meg ne menjen rá a pénzemre na meg . na meg ne legyen dagadt :D! Ha egy csajt meg látok az utcán aki nekem tetszik , olyankor csak simán a csajt kel nézni ,vagy bele a szemébe,ha meg szinte nagyon közel vagyunk egymáshoz a csaj arcát nézzem simán csak vagy bele a szemébe,nos ne nézzetek hülyének meg ne higgyétek azt ,hogy nem tudok csajozni iskolába már volt csajom is de akkor is?

2017. okt. 25. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Te figyelj, a barátnő nem háziállat hogy felszeded aztán idomítani kell meg etetni.
2017. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De valahová csak el kel vinni kajálni legalább az első randin nem gondolod ,én gondolom nem csak csupán kedvességgel kel a szeretet meg adni hanem valami mással is ,valamit azért csak kel neki venni nem ,ha valami valentin nap van akkor meg pláne,egy kicsit kúltúráltabb válaszok is jöhetnének!
2017. okt. 25. 18:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és első válaszoló ment a piros kéz
2017. okt. 25. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

A csaj nem tárgy!

Ha igazán szeretnél egy barátnőt, akkor máshogy kell hozzáálnod. Egyik nő sem szereti, ha úgy gondolkodnak róluk, mint egy tárgyról, mert ez hatalmas nagy bunkóság!

2017. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy itt némi emberke nem érti a kérdést ,akkor most még egyszer el mondom nyilván a szeretet amit adok neki az máshonnan ered ,az udvariasságom és a kedvességemen ,de azért aztán meg ne ,hogy egy idő után azzal jöjjön a lány ,hogy én soha a büdös életbe nem vettem neki csak akkor mikor ünnep vagy alkalom volt semmit még egy pizzát sem vagy egy darab csokit sem ,és gondolom ezt nem csak pénzéhes lány mondhatja és ,hogy szakítana velem mert a többi barátja eddig legalább egy kisebb dolgot vett neki , pls érteílmesebb emberek adjanak választ!
2017. okt. 26. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérlek mondjátok, hogy kamu!!

Így nem korcsulhatott el az emberiség...

2017. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kur*va anyátokat akkor mostmár!!!!
2017. okt. 28. 13:20
 8/9 anonim válasza:
Minden féle képen vedd fel vele a szemkontaktust, mert ha nem teszed (és ő felfigyelt rád) akkor betoji nyuszinak fog hinni! Remelem segítettem :)
2017. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as köszönöm ez legalább normális és értelmes válasz volt ,és igen ebben segítettél :)!
2018. jan. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!