Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Minek kellett volna tortennie?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellett volna tortennie? (jo olvasgatast)

Figyelt kérdés
Sziasztok:)) szoval az a helyzet hogy van egy fiu akivel szeptember eleje ota minden reggel egyutt buszozunk suliba, van mikor vissza is mert ugyanabba a suliba jarunk es egy telepulesen lakunk(mellesleg mint kiderult egy utcanyura egymastol). Szoval..eleg sokat tudtunk beszelgetni , ismerkedni szoval mostmar eleg kozvetlen o is es enis. Par napja kitalalta hogy csinaljunk valamit suli utan, szoval atmentem hozza, elkezdtunk horrort nezni, aztan este chatalternativeztunk mint ket hulye, es mikor talalkoztunk ott egy szerelmesparral, akik megkerdeztek hogy egyutt vagyunk e, en rogton mondtam hogy nem, a srac erre ramnez, aztan visszanez a kameraba es mondja hogy " akkor nem" . Erreen kerdezem tole hogy "miert?,igen?😂😂" es o erre nem mondot semmit. Szoval, az lenne a kerdes hogy o szerintetek hogy latja ezt az egeszet es mire szamitott mi fog tortenni, pedig egesz ido alatt mint ket haver, csak filmeztunk, ram sem mozdult csak a film utan lettek kicsit fura megszolalasai-_- xd szoval segitsetek, velemenyek egyeb ilywn dolgok johetnek:)) 14l 16f

2017. okt. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :) De nem tudom mire számított
2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet csak szeret ilyenekkel viccelődni. Én is ilyen vagyok.
2017. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok Ennyi a lényeg
2017. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de kozbe parazott eloben rakerdezni. Kerdezd meg tole kovinek h miert nem kerdezett meg teged mielott a masik parnak azt mondtad h nem mert ha megkerdezett volna akk siman jarnak vele meg minden
2017. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!