Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány nem mer a fiú szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Pl. Van egy lány aki nagyon bejön,valoszinu en is neki,es ha ranezek egybol mashova nez,olyan cuki amikor visszanez,es latja hogy meg enis nezem😊
2017. okt. 13. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán zavarban vannak és lehet, hogy próbálják elrejteni.
2017. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, vannak ilyen szégyenlős lányok. Ők a Csiszolatlan gyémántok :D :D nem merik kimutatni se megmondani az érzéseiket a másik iránt
2017. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is igy van.

Ha meglátom őt, rám se akar nézni. :D

Ha úgy teszem mintha nem venném észre, akkor látom, hogy leskelődik vagy rám néz :)

2017. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zavarban van.

Velem is ugyanez van. Ha rámnéz a fiú, elnézek máshova, mert félek, hogy elpirulok, ha őt nézem, de közben eszembe jut, hogy mégis jobb lenne, ha őt nézném, de zavarba jövök tőle.

Aztán ha nem néz oda, őt nézem.

2017. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én reflexből elkapom a tekintetemet ha valakivel összefut. De ha felkeltette az érdeklődésemet az illető, akkor visszanézek, hogy tényleg engem néz e, és ha igen akkor próbálom nem elkapni a tekintetem.
2017. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!