Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy felenk lanyt hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felenk lanyt hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor talalkozunk,mindig izgul,zabarban van.A legelso talalkozora is nagy nehezen vette ra magat,vagy nem ert ra,vagy faradt volt,vagy fajt a feje..pedig biztos hogy en is bejovok neki..Nem is tul beszedes,de ha nem kerdezek csendben ulnenk,ezert folyamatosan kerdezek,hogy addig is "szokja a helyzetet"..illetve hogy tudnek hozza lassan kozeledni,hogy ne ijesszem el? 16/F,a lany 15
2017. okt. 8. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Acetonnal.
2017. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én is elég félénk vagyok,szóval pár dologban szerintem tudok segíteni.Ha nem kérdeznek,akkor csak csendben ülök és kész,de valamennyire hiányzik a társaság és örülök,ha valaki odamerészkedik.


Szerintem derítsd ki,hogy miket szeret és próbálj meg arról beszélni vele.

Ne menj túl közel,ne legyél pióca mert az már zavaró.Persze azért ne tarts 3 méter távolságot :D

Beszélgess vele,vedd rá hogy ő is válaszoljon és előbb-utóbb majd megnyílik.Ha tudod,akkor a többi barátoddal is hozd össze a suliban,pl.a lányokkal,ha jóban vagy velük.Hívd oda és próbálj meg segíteni neki a barátkozás van.

Mindenki jobban érzi magát,ha ismeri a többieket és nem szellemként járkál egy ismeretlen és félelmetes helyen a többi ember közt,akikről szintén semmit sem tud.


Majd megnyílik,csak legyél türelmes :)

2017. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Sósavval. Vagy itasd le.
2017. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd 'folyamatosan', mert ezzel elijesztheted. Olyan kiváncsiskodónak tatrhat, aki magánszférájában akar kutakodni.

Beszélgess!

Beszélj valamiről, legyen véleményed, aztán kérdezheted, mik az ő gondolatai ugyanarról.

Ne légy erőszakos és ne fényezd magad!

2017. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4:De magatol nem nagyon akar beszelni..azert nem ugy kerdezem hogy elmondja a valaszt es utanna egybol jon a masik...Ha meg en kerdezem akkor valamit valaszolnia kell
2017. okt. 8. 15:07
 6/6 anonim válasza:
Beszelj meg vele egy sétát lágyan közeledj hozzá mit vár egy párkapcsoltattól egyéb más kérdéseket igazán csak te tudod hogy most mi a sok mi az elég érted.
2017. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!