Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el és hova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el és hova?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát az a történet hogy jelenleg 10-es vagyok, a lány is és Ő a volt osztálytársam tehát jól ismerem. Mellesleg jó barátok is voltunk 8-ikban. Nyáron áthívtam egy kicsit hozzánk beszélgettünk meg hülyéskedtünk de azóta semmi. Nyár végén akartam még elhívni egyszer de lerázott azzal hogy leírt rengeteg dolgot amit még meg kell csinálnia, és a barátnője szülinapja aznap lesz. Mondta hogy majd máskor találkozhatunk. Arra gondoltam hogy őszi szünetben elhívom moziba. Akor ideje is van és semmi nem jöhetne közbe. Szerintetek a mozi ideális? Vagy hova lenne jobb? Hívjam inkább most el? Adjatok tanácsokat légyszi. Köszi

2017. szept. 17. 23:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha a kövi randiról is elutasít akkor hagyjam a francba?
2017. szept. 17. 23:57
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne moziba hívd el, hanem csak sétálni. Sokkal romantikusabb. Ha nemet mond, akkor tényleg hagyd, egyértelműen nem szeretne többet. :)
2017. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!