Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen a tökéletes randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes randi számotokra? Mi lehet így holnap?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy osztálytársam(legjobb fiú barátom de szerintem több mint barát és ahogy nézem ezt mindketten így gondoljuk) akivel mindig kimegyünk sétálni a Duna partra ő is akarna többet látom abból hogy múltkor megcsókolt és azt mondta szeretlek.Így szerintem már nem csak barátok vagyunk.Tegnap suli után írt messengeren hogy holnap menjek át hozzá.szerintetek mit akarhat?(NEM ÚGY ISMEREM HOGY CSAK D*GNI AKAR)nagyon romantikus srác.Alig várom a holnap 6 órát amikor jön értem sétálva.
2017. szept. 16. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:

16/l

a fiú 17 (év vesztes):)

2017. szept. 16. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy le akarsz-e vele feküdni. Nyílván nem kártyázni hív át. Ettől függetlenül jól érezheti magát akkor is veled, ha ne szexeltek.

De azt csak te tudod megállapítani, hogy felkészültél-e.

2017. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Juuuj kérlek majd írd meg mi volt *-*
2017. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké majd megírom!

(továbbra is várom a válaszokat)

2017. szept. 17. 11:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kézen fogva mentünk hozzá.Végül holnap nála alszok...Ésss ma lefeküdtem vele.Nyugi volt rajta óvszer és olyan tüzes volt :).Bementem hozzájuk,csak ő volt otthon és azt mondta segítesz a háziban?mondtam igen!Aztán hozott inni és mikor odaadta volna az innivalót és a többi meg jött magától.Isteni érzés volt,nem is fájt,pedig behatolt.A végén azt mondta Édesem holnap megyek érted suliba,utána hazaugrassz és hozz magadnak ruhát estére jó?Mondtam oké.
2017. szept. 17. 19:44
 6/6 A kérdező kommentje:
*Amikor odaadta az innivalót megcsókolt,a többi meg jött magától.
2017. szept. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!