Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha majd randira hív?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha majd randira hív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú,akinek ha jól sejtem,tetszem.Számtalan jelet adott.Pl.:piszkál,a hajmat birizgálja,az arcomba fúj(de ezeket csak poénból,igazából haverok vagyunk),felvidít stb.

De ami a legjobban felkeltette a figyelmemet,az az volt,hogy amikor a fiúval kettesben beszélgettünk,megjelent egy lány haverja,akinek a fülébe súgott valamit,és erre a lány hangosan kiabálta,hogy: "EZ AZ A LÁNY?!"-mire a srác azt súgta még oda neki,hogy ne mondja el nekem.

A másik ilyen eset az volt,hogy amikor hülyült velem(arcomba fújt,piszkált),akkor én azt mondtam neki,hogy tudom miért csinálja ezt velem.Erre ő annyira megijedt,hogy elfordult tőlem és a többi haverjához ment.

Az évnyitón,pedig nyújtotta a karját,hogy öleljem meg,de aztán zavarba jött és letette a kezét,de én mégis adtam neki egy ölelést.:)

Na szóval,a fiúval már 9.óta ismerjük egymást és most vagyok végzős,12.-es(ő már 13.-os),ez az utolsó évem,ezért azt gondolom,hogy hogyha elakarja mondani mit érez,akkor az ebben a tanévben kell,hogy legyen.Az az igazság,hogy nem érzek iranta semmit,de nem akarom megbántani,mert tudom,hogy milyen érzés és nem akarom,hogy szenvedjen.Talán adnék neki egy esélyt,de az csak sajnálatból lenne,és azt se tudom,hogy sikerülne-e belé szeretnem.Viszont lehet rá esély,ki tudja.

A kérdés,hogy adjak e neki esélyt(sajnálatból),hátha megszeretem,vagy ez lenne-e a legrosszabb döntésem,mivel ez rosszabb lenne,mintha csak nemet mondanék?

Vagy mondjam neki azt,hogy nem érzek úgy,mint ő és ezzel megbántom?

Vagy az is lehet, hogy nem tetszem neki és csak elnéztem a jeleket.:D

18/L



2017. szept. 3. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a halálom ez a "nem akarom megbántani" dolog.

Annyi barátságom ment már tönkre ezért lányokkal, mert valamit nem mondtak el, vagy a szemembe hazudtak, mert nem akarnak megbántani...

Az őszinteség a legjobb szerintem, ha nem vagy szerelmes belé, akkor ha ő randira hív, egyszerűen megmondod neki, hogy ne haragudjon, de Te nem érzel iránta úgy, csak barátnak tekinted. Ha megsértődik rajta az már az ő baja.

Abból nem lesz semmi jó, ha összejössz vele, és hazudsz fél évig vagy nem tudom meddig neki is, és magadnak is, aztán meg szakítasz vele, mert nem működik.

2017. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1. Rendben,köszönöm a válaszod!Nagyon hálás vagyok,hogy segítettél.Szerintem is fontosabb az őszinteség,és sajnálom a veled történteket.Nekem is volt már hasonló helyzetem.
2017. szept. 3. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld, ha nem tetszik utasítsd vissza. Jártam úgy egy lánnyal 3 hónapig, hogy nem érzett irántam semmit, csupán sajnálatból volt velem, én meg teljesen beleszerettem. A szeretlek szó nem vicc. Tudod milyen rettenetes volt mikor szakított velem? Ő "sajnálatból" volt velem, én tönkrementem mikor szakítottunk, egyikünk sem lett boldog. Ilyen dolognak mindig rossz a vége. Ha van kérdésed vagy csak beszélnél nyugodtan írj privátot :)
2017. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén, hogy nem jön be neked férfiként. Ezen nem sértődhet meg, hiszen neki sem jön be minden lány egyformán. Be kell látnia, hogy az élet, a párválasztás így működik.
2017. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!Ment a zöld kéz! :)
2017. szept. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!