Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek vele?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval tavaly januárba de nem igazán nevezném járásnak mert alig találkoztunk meg alig kereset.

Eltelt kb egy év és megláttam a buszon egy fiút aki nagyon bejön. Szerintem neki is teszem és minden tökéletes lenne.. de kiderült h ez a két fiú legjobb barátok. Most mit csináljak??

17/L



2017. jan. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM, megtiltom!!
2017. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te vagy az?? XDXDXDXDXD
2017. jan. 4. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsoda?? szoktam busszal járni, de nem olyan nagy dolog ez úgy vagyok vele, hogy örüljön a buszsofőr amiért felszálltam az utasok meg azért, amiért egy levegőt szívhatnak velem.
2017. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Szakíts a mostani "pasiddal", mert ez igy amúgy sem működne, h nem is keres, meg konkrétan csak mondjatok, h jártok, közben meg egymás fele sem pillantototok.


2. Kezdj el beszélgetni a másik sráccal. Derítsd ki, hogy milyen a személyisége, no meg azt, hogy bejössz-e neki. Ha igen, akkor ha O is belemegy (és beáldozza a barátságát a másik fiúval), akkor hajra! 😉

2017. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már szakítottunk a fiúval kicsit több mint fél éve:)
2017. jan. 4. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem az a lány vagy, aki a buszos srác haverjával járt ás féléve kb szakítottak?? Én ismerlek téged!!
2017. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!