Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fingottam az első randin,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fingottam az első randin, nagy égő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A suliban egy 11. -es srác elhívott tegnap meginni valamit. Mondtam ma délután ráérek így elmentünk forrócsokizni. Erre véletlenül elfingottam magam hangosan. Majd elsüllyedtem szégyenemben annyira égő volt. Kicsit zsúfoltabb hely volt, lehet meg se hallotta annyian beszélgettek körülöttünk. Vagy csak úgy csinált mintha nem is hallotta volna. Azóta vissza se merek írni neki. :(

15L


2016. dec. 2. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le, hogy hallotta-e, ha egyszer keres teged?? Ha annyira nagyon gáznak tartana emiatt, biztos nem keresne, de ha hallotta is, rajott, hogy ez termeszetes dolog, biztos neki is elofordult mar, hogy veletlen kicsuszott. Hat aztan? Nehogy elcseszd ezzel a kapcsolatot, ez alapjan a srac meg a normalisabbja, mert a tobbseg ezutan ki is akadt volna.
2018. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Most nezem a kerdes kiirasanak a datumat, megkerdezhetem, hogy 2 ev utan miert vagy meg fennakadva ezen?

2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!