Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a lány nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Egy lány kb 1 éve kikosarazott, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Azóta voltunk legjobb barátok, de tettem valamit, ami után azt mondta, azok se legyünk.

Már nem bírom nélküle.

Más barátom facebookjáról írtam neki, az ő nevében disznóságokat... Lehet egy kicsit részegen.. Szülinapomra se jött el.

14/F



2016. okt. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj már mennyi ilyen gyökér pasi van még ezen a földön?? Vegyél neki virágot b**d-.-
2016. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 evesen reszegre iszod magad? Nem is csodalom,ha nem kellesz normalis lanynak.
2016. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

te is tudod hogy ebből már nem lesz semmi ... a legjobb barátja sem voltál, maximum te hitted azt ...

innentől kezdve mást nem tehetsz, mint elfelejted és megpróbálsz másokkal barátkozni, ha nem akarsz még több évet elpazarolni erre a halott ügyre

2016. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igyál még többet és felejtsd el. még valami, ne írj neki. soha többet.
2016. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!