Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Még nem találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Még nem találkoztam ilyen sráccal

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem igen beszélget lányokkal, nem volt még bnője sem soha 18-19 éves. Égyütt buliztunk akkor felbátorodott és kavartunk, másnap írt az ő Fb-ján a nővére egy lekoppintó szőveget beletörődtem, majd megint elment bulizni es bnőimnek engem siratott h miert nem mentem?! De nem ír... Mit csináljak? Nem szeretnék én nyomulni

2015. dec. 26. 10:59
 1/2 anonim válasza:
Ez még nem nyomulás, ne aggódj! Nyugodtan írj neki először, de aztán ne. Várd meg, amíg ő keres. :)
2015. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is vágd pofán a nővérét. Francnak szól bele

Valahogy tud meg legközelebb mikor megy és menj te is

2015. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!