Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor szoktátok elhívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Ti mikor szoktátok elhívni a kiszemelteteket? (Fiúk)

Figyelt kérdés

Pénteken megismerkedtem egy lánnyal egy bulizóhelyen, és azóta tartjuk a kapcsolatot,bírjuk egymást, nekem tetszik,nem tudom hogy én tetszem-e neki,múlthét Pénteken jól elvoltunk.Most Pénteken azért nem akarnám, mert haverom születésnapját tartjuk, és egy haver fontosabb egy lánynál úgy gondolom, és amúgy is esik az eső.Szerintetek két hét az belefér még?Ha nem holnap pénteken hanem azutáni pénteken megbeszélem vele,hogy mi lenne ha találkoznánk végre?Ilyen borús időbe nem hiszem hogy lenne kedve városba csavarogni bárkinek is,nem hogy neki.

Illetve meg szeretném kérdezni hogy mennyi idő után hívtátok el a kiszemelt lányt?ha elhívtátok egyáltalán :D



2015. okt. 15. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a péntek esték jöhetnek szóba? Mert ha nem, akár holnap délutánra, vagy szombatra, vasárnapra (vagy a hét másik napjára) is elhívhatod. Én lányként azt mondom, a két hét már kicsit sok. 18L
2015. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó megkérdem akkor :D
2015. okt. 15. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Talalkoztam egy csajjal tancproban egymashoz kerultunk szinte rajottem h kell nekem mert meg ilyen lannyal nem talalkoztam es lattam rajta hogy o is szimpatizal vele felvettem facen es mar most hetvegere elhivtam es igent mondott.16F
2015. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem hogy tőle, ha nem esik az eső és nem lesz ilyen fos az idő Pénteken és Szombaton hogy összefutunk-e?De még nem válaszolt,remélem azt mondja hogy ráér vagy valami hasonlót ami az igenhez közelít :D
2015. okt. 15. 21:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma talizunk,majd mesélek milyen volt :D júúúj végre :D
2015. okt. 16. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :P
2015. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abból hogy mi kettesben legyünk,az lett hogy a barátaival/barátnőivel piáltam,meg az hogy megtudtam hogy biszex a csaj :D
2015. okt. 17. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:
och :D :D :D
2015. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De attól még megpróbálok nyomulni rá hátha összejön,próbálkozni lehet,nekem tetszik,akármilyen is.

Egy kicsit fura meg minden,de ez engem nem állít meg.

2015. okt. 18. 00:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért feltűnően se akarok rá nyomulni,hogy megírom neki hogy legyünk kettesben,én nem tudom hogyan viszonyul hozzám most.Valahogyan be akarok nála vágódni azért.Ez a feltűnő nyomulás nem pont a kedvencem,amúgy már arra se emlékszik hogy mi egy bulizóhelyen ismerkedtünk meg,úgyhogy lehet arra se fog emlékezni hogy most pénteken mi volt.Most is beszélgetek vele,én nem fogom annyiba hagyni semmi miatt se.
2015. okt. 18. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!