Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet itt győrben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet itt győrben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már egy éve győrben lakom 20éves srác vagyok . Nem ismerek meg itt senkit jó lenne ismerkedni barátkozni hogyan kezdjek bele vagy mit csinalhak nem tudom.

2015. szept. 21. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Korombeli lányokal szeretnék ismerkedni baratkozni.magamról annyit tudnék irni hogy: Rock zenét halgatok most szőkés barna hajam van kék szem.magaság 175körül . Dolgozok.
2015. szept. 21. 14:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szemelyesen akarsz akkor ott a szorakozo helyek. De egyszerubb fbn talalni valakit de ez neha rosszul is elsulhet. 1x kezdemenyeztem egy lany fele szemelyesen sokra nem is nenre
2015. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szemelyesen akarsz akkor ott a szorakozo helyek. De egyszerubb fbn talalni valakit de ez neha rosszul is elsulhet. 1x kezdemenyeztem egy lany fele szemelyesen sokra nem is mentem vele. Nekem neten konyebb az elso lepesek de neked lehet nem. Csak legy magabiztos de nem bekepzelt(;
2015. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!