Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az új osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az új osztályba, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, alapból már ott bukik a dolog, hogy ne járj osztálytárssal! De ezt tegyük félre most a kérdésnél: szóval most itt a középsuli és úgy már elkezdtük megismerni egymást külsőleg inkább, de már a belsőt is kezdjük-kezdjük.


Van egy lány, aki nagyon tetszik. Külsőre mindenkinek tetszik - az összes fiú ezt mondja - de engem a belsője még inkább megfogott.


Tegnap már sokat beszélgettem vele, csak úgy barátkoztunk. Ő minden fiúval szokott beszélni, úgyhogy tudtam hogy nem nagy dolog.


Ma viszont már hiába próbáltam valamit mondani, mintha meg se hallotta volna, amit mondtam neki.


Szeretném elhívni valahova, vagy ilyesmi, de az ötletnek csak rossz vége lehet per pillanat.


Ti hogy közelednétek, vagy mivel ronthattam el az elején az egészet?


(bocsi a regényért, és ha egy kicsit zavaros)


2015. szept. 11. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elrontani nem tudod. Vagy tetszel a lánynak vagy sem.

Ez ebben a korban elég egyértelmü. Ami lehet még, hogy nem tudja még kezelni a helyzetet, és ezért utasít el.

De ha tudod merröl megy iskolába, akkor csináld úgy hogy egy buszon, egy utvonalon gyalogoljatok menjetek, még ha te nem is arr laksz. Mindenképpen szólitsd le és utazzatok együtt. Ha megkérdezi, hogy miért voltál arra, akkor mond meg neki, hogy miatta, mert vele akartál menni. Itt lehet hogy teljesen vissza utasít, akkor tudod mi a helyzet, ha nem akkor tudtok tovább ismerkedni. Aztán mindenképpen tedd fel a kérdést neki, hogy mikor tudtok megint együtt menni? Ha erre konkrét választ ad, pl 2 nap múlva... akkor ok, de ha azt mondja, hogy nem tudja akkor nem akar veled barátkozni.

2015. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, még annyit, hogy semmi képpen sem legyenek barátnöi vagy más ott. Mert az befolyásolhatja nagyban. Èn is a barátnöim elött utáltam az ilyen szitukat, de ha egyedül voltunk, sokkal felszabadultabb voltam.
2015. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából tegnap már jól elvoltunk, de mintha megérzett volna valamit, mára alig szól hozzám.
2015. szept. 11. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem vagy elörébb mert ennek kétoka lehet.

Vagy kedvel téged és kisit megijedt, nem akarta a többieknek ezt nagyon kimutatni.

Vagy nem kedvel téged és nem akar biztatni és a közelébe legyél.


Szerintem ne add fel, de túl sok se legyél. Habár a facebook meg hasonlók korában elég ha rá írsz, és beszélgetésbe elegyedsz vele. Ha lepattintani akar észre veszed, de ha beszélgettek, beszélj meg vele a hétvégére egy találkozot.

2015. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!