Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 hónapja beszélgetek faceen. Egy sulbia járunk. Még nem hívtam el "randira". Tegnap könyvosztáson voltam segíteni,és neten fent voltam,és rám írt,hogy: Ejnye bejnye munka közben fent vagy itt? (Mármint faceen)

Ma pedig folyóson láttam. Mentem felé,de nem figyeltem rá,szemem sarkábol láttam,hogy felém nézett. Ő elbujt a szekrény mögé,barátnője meg mosolygott felé.

Szerintem vagy azért bujt el,mert egyáltalán nem érdeklem és azt akarta hogy ne lássam,vagy esetleg zavarban volt? Tudom röhejesnek tűnik de tanácstalan vagyok..


2015. szept. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti befutó vagy nála, hajrá , hívd randizni
2015. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy zavarban volt,mert ha nem kedvelne akkor nem is írna neked facen
2015. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet bejössz neki de ismerek olyanokat akik "best friend forever"-ök éd azzal szórakoznak hogy kiválasztanak egy viszonylag normális fiút és őt szivatják elhihetik vele hogy bejössz neki stb..aztán csak huzzák az agyad

De lehet hogy tényleg bejössz neki

2016. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100% h bejosz neki, ennel nyilvanvalobb reakcioja nem is lehetett volna
2016. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!