Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik verzió jönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik verzió jönne be nektek jobban?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy lány, akivel mostanában egyre többet beszélgetek facebookon. Egy suliba járunk. Megszeretném ismerni még jobban, szóval elhívnám randizni. Három lehetőségem van: vagy facebook (ami szerintem nem az igazi) vagy a suliban egy szünetben megkérdezem a nagy rohanás közepette vagy még első óra előtt megkeresem és elhívom. Szerintetek melyik lenne a legjobb? Mindegyiknek megvan az előnye meg a hátránya is. Ő 15, én meg 17 éves vagyok.

2015. szept. 3. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de szerintem facebookon kérdezd meg, hogy valameyik szünetben nem találkozna-e veled, akkor meg adott az alkalom, ott meg tudod kérdezni.
2015. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen kérdezd meg!!
2015. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vard meg reggel a suli elott es beszelj akkor vele. Akkor az a para sincs h valakik ott vannak vele, elvonultok a a bearomlo csordatol 2 lepesre aztan rakerdel meg meghivod ide oda.
2015. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem lévővel.
2015. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
suli után a legjobb ha egyedül van kapd el és mond meg neki hogy gyere már vele tetszik a pinnád
2015. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap sajnos suli után nem megoldható
2015. szept. 3. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerű: beszélsz vele facebookon, megmondod neki, hogy holnap reggel/szünetben (amikorra ti beszélitek) szeretnél vele beszélni valami fontosról, és akkor fel is csigázódik, meg tudni fogod te is, hogy egyedül lesz :)
2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facen annyi előnyöd van , hogyha visszautasit nem lesz annyira ciki és nem hallja senki sem , én inkább a facet választanám , de te ismered a lányt , ha neki meg jobban bejönnek a laza csávok akkor élőbe add neki elő annyi :DD
2015. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!