Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Ha van egy srác vagy férfi és úgy próbálna nektek udvarolni,hogy küld nektek virágcsokrot vagy bonbont esetleg elvisz valahová.Nem kell étteremre gondolni,csak egy sima beülős helyre kávézó vagy cukrászda.Szóval ha így próbálna meg felétek közeledni egy fiú,akkor az nyerő lenne vagy annyira inkább nem?
2015. aug. 9. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Cuki
2015. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem lenne túl nyerő, mert nem szeretem a romantikus dolgokat én inkább egy lan partyt preferálnék:D Ennek ellenére nagyon kedves gesztus lenne, csak feszélyezve érezném magam.
2015. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a virág hát az már egy kicsit túlzás lenne, de a csoki és a kávé , süti, mozi , meki, séta, stb azoknak örülnék :)

17L

2015. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aranyos, tuti örülnék neki meg körbevigyorognám a fejem, kivéve a virágtól. Utálom a virágokat...persze csak én vagyok ilyen, bárki más örülne neki.
2015. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit sablonos szerintem. Meg így szerintem a virág kicsit sok kezdésnek. Azt megtarthatod egy esetleges kapcsolatra :)


20/F

2015. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attol,hogy sablonos meg nagyon aranyos es lovagias, nekem egyertelmuen tetszene. Ritka az olyan fiu aki hagyomanyos modon akar udvarolni es szerintem ez aranyos :)

18=L

2015. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de azért túlzásba nem kell esni, az már nem tetszene.
2015. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem esik túlzásba, tetszene. Mondjuk a virágot inkább mint gesztust tudnám csak értékelni, mert nem szeretem a virágzó virágokat.

15/L

2015. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeretem az ilyen romantikus dolgokat, én biztosan örülnék neki:)
2015. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!