Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok egy ilyen lánnyal? (17L) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Eddig sose érdekelt, hogy mit gondolnak rólam a fiúk. De sajnos ma már igen (foghatom kamasz korra?). Írnék pár sort magamról. Próbálok minél részletesebben.

Külsővel kezdeném. Hosszú (majd nem fenékig ér), dús fekete hajam van. A szemem sötét barna, majd nem fekete. Szemüveget hordok. Mások szerint dús ajkam van. 165cm magas vagyok és olyan 51-52 kg (változó). Nem gondolom magam kövérnek se nádszál vékonynak.

Belső tulajdonságommal folytatnám. Véleményem szerint kedves és segítőkész vagyok. S kb ennyit tudnék én írni magamról (önkritika nulla). De gyakran mondták, hogy energikus és vicces vagyok. Ja és az ilyen perverz vicces nagyon de nagyon lassan esnek le, gyakran nem is értem, ezért meg kell magyarázni azt nekem. Néha van hangulat ingadozásom (és nem a piros napokban, ha erre gondoltok).

Nem cigizek se alkoholizálok vgy bármi hasonló. Nem szeretek bulizni, meg a hangos helyeket se, ami már a dobhártyámat bántja.

Hobbiként röpizek, rajzolok. Szeretek főzni és olvasni. Néha lemegyem futni a barátnőimmel no meg otthon edzek, ha az idő engedi.

Fontos dolog még: szigorú csakádom van. Ez azt jelenti, hogy pasizás nuku. Az illem nagyon fontos nálunk. Kb olyan mint egy ultra illedelnes család.



2015. júl. 25. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Simán! Igazán izgalmas kis kaland lehetne a szigorú szülők kijátszása :P.
2015. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az illetlenség ha fiúval vagy? Ez a 21. Század!!!
2015. júl. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Régi módiak. Nagyon hagyomány tartóak vagy mi... Engem nem zavar különösen hisz így nőttem fel, ezért fiú problémáim sose voltak.

El vagyok a saját kis világomban :D

2015. júl. 26. 13:53
 14/14 AJROON03 válasza:
Abszolúte
2015. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!