Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha koncert után oda szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha koncert után oda szoktak jönni hozzám a srácok, akkor nem lehetek annyira ronda, ugye?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben elkezdtem koncertekre járni, és eddig majdnem minden koncert után jöttek oda srácok beszélgetni. Ráadásul nem is akármilyen srácok, némelyik nagyon-nagyon helyes volt!

Ez ugye azt jelenti, hogy nem vagyok annyira ronda, mint ahogy azt gondoltam, ugye?


2015. júl. 23. 15:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Mínusz 1 ugye az utolsó mondatból. :D
2015. júl. 23. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nem biztos. Meg attol fugg milyen koncert. 16 eves srac vagyok es rock/punk retegben mozgok. Amikor koncerten vagyunk igazabol mindenki szimpatizal mindenkivel. Volt hogy 30-as pasi a vallamra rakta a kezet es ugy enekeltunk, tobb lany is mosolyog ram vagy melled all ugralni. Szoval osszetarto egy tarsasag. Ne koncerten inkabb kocsmakba, szorakozohelyeken probald ki magad. Menjetek el tarsasaggal , jarkalj kicsit, pultnal is leszolithatnak. Ne egy adott erdeklodesi korben nezd hogy probalnak sokan ismerkedni
2015. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És milyen jó szórakozóhelyeket tudnál ajánlani? Olyanra gondolok, ahol normális zene megy, nem a tipikus mai elektronikus sz@rok.

Amúgy én is főleg rockkoncertre járok és én is 16 éves vagyok. És az tényleg igaznak bizonyult, hogy összetartó tud lenni a tömeg, mert már többször segítettek nekem és a nővéremnek is, amikor nagyobb volt a lökdösődés.

2015. júl. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!