Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » AMit tegyek, ossze akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AMit tegyek, ossze akarok jonni egy lanyal de hogyan?

Figyelt kérdés
Regota ismerem,lassan 8 eve mert 1-8-ban egy osztalyba jartunk es most 8 -dik vegen nagyon megkedveltem. A nyari szunetben ossze akarnek vele jonni ez nem hatrany, hogy ilyen reg ismerjuk egymast? Mit csinaljak,hogy erzekelje,hogy erzek erte valamit?

2015. jún. 27. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el a szökőkúthoz ötre és vegyél neki egy 70-es kártyát
2015. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszelgetni es valld be neki ,hogy tobbet erzel iranta..
2015. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először is, tanulmányozz egy nyelvtankönyvet. Főleg azokat a paragrafusokat ajánlanám amelyek a szóközök és a vesszők helyes elhelyezéséről szólnak, de az ékezetek használata is sokat dobna az összképen. Ha ezt megteszed nagyobb lesz a valószínűsége, hogy álmaid nője meg is érti, hogy ő tetszik neked. ;)
2015. jún. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!