Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani ilyen helyszínt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani ilyen helyszínt?

Figyelt kérdés
A barátommal pár napja jöttünk össze és meghívott a Kopaszi gáthoz sétálni. Viszont az a baj, hogy mind ketten messze lakunk és nem nagyon tudunk eljutni oda. Tudnátok mondani sétálósabb helyszínt, ami nem túl piszkos és könnyen el lehet oda jutni (Ő az Örs-nél lakik én a Zugló vasútállomásnál) A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 20. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Micsoda gondok. Hogy találkoznátok, ha 3000 KM-re laknátok egymástól?


Nem vagyok fővárosi, de ugytudom millió és egy olyan hely van abban a városban, ahova bárhonnan el lehet jutni, vannak benne padok, vannak járdák meg biztonságot nyújtó, ámde ismeretlen össze-vissza mászkáló emberek. Menjetek el a Margitszigetre, vagy találkozzatok eg mindkettőtök számára könnyen megközelíthető parkban. Ha meg ketten akartok lenni és a természetben sétálni akkor azt abban a városban mindenképp csak egy hosszabb kiruccanással tudjátok megoldani. Esetleg telepíthettek is erdőt valahol magatoknak, de míg az kinő addigra már unokáitok lesznek.

Röviden, ha akartok találkozni akkor jelöljetek ki egy helyet ahova mindketten el tudtok jutni, megfelel a céljaitoknak és aztán ne azon gondolkozzatok, hogy kellene egy másik helyre menni, mert ha valaki találkozni akar egy másik emberrel, nem azzal foglalkozik mi hol van és mennyi időbe kerül, meg hogy jut oda, ha már egyszer megbeszélte a találkozót.

2015. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel nem vagyok előbbre. Nem beszéltünk még meg a találkozót, csak felvetette. Valami szép helyre akarok menni nem egy normális parkba. A gáttal az a baj, hogy magához a gáthoz kell 2 km-t sétálni és még ott is fogunk, nekem meg lúdtalpam van... Nem lenne túl jó összeesni sétálás közben... Konkrét helyszíneket szeretnék! Előre is köszi!
2015. jún. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!