Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Nos, szóval kb 2 hete folyamatosan szerdán egy osztállyal vagyunk gyakorlaton. Van ott egy nagyon aranyos lány, eléggé csendes és nem nagyon tudok felé közeledni, mivel általában zenét hallgat. Megszeretném ismerni, néha néha össze akad a tekintetünk 5 másodpercre, és valamelyikünk a zavartól megtöri, szerintem én se merek mosolyogni és ő se.


Rá szeretnék írni, de semmi ötletem nincs mivel is kezdjek be, egy "szia, lenne kedved ismerkedni" lenne a legnormálisabb azt tudom, de nem akarok be égni, és azt hallgatni minden szerdán hogy ez offos, vagy társai. Valaki esetleg tud valami nyitó szöveget, ami nem tolakodó, ellenben nagyon finom és kedves?


tegnapelőtt 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig zenét hallgat, az egy jó kiindulási alap lehet, rákérdezhetsz, mit szeret vagy hogy tud-e ajánlani valamit, mert te kifogytál a zenékből, és szeretnél újakat hallgatni. De szerintem az sem rossz, ha azt kérdezed, lenne-e kedve ismerkedni
tegnapelőtt 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlaton vagytok? Nagyon nem mindegy, hogy fodrászok lesztek, vagy orvosok. Mondjuk zenét hallgatni egyiken se nagyon kéne, de az alkalomtól is függ, hogy hogyan lehetne megtenni az első lépést, ami szerintem nem a ráírás...
tegnapelőtt 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt igazából a fő probléma a hogy szünetben latom csak, pék gyakorlaton latom mindig, amikor én péken ő cukrászon van. Szúnetben pedig mindenki egy időben van egy helyen, ez itt q gond hogy nem akarok laza 40 ember előtt be égni.
tegnap 06:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen kockázatos dolog megkérdezni, hogy miket hallgat? Én nem hinném, hiszen nem direktben ismerkedni mész, csak szimplán beszélgetsz. Aztán, ha jól ment minden, akkor beszélhettek máskor is, általában így indulnak a dolgok.

Arról meg nem is beszélve, hogy ezerszer nagyobb szégyen az egész internet előtt felsülni azzal, hogy a "beégni" szót külőn írod...

tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!