Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhába mennétek lanykén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhába mennétek lanyként az első randira?

Figyelt kérdés
Pl szoknya+ nejlon harisnya vagy hasonlók.lány vagyok.

jún. 24. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyanba menj, amiben jól érzed magad, vagyis ami kényelmes. A lényeg a konfortérzet, amihez hozzátartozik a ruha is.
jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen melegben biztosan nem mennék harisnyában.

Én egy egyberészes ruhában mennék. Nekem az a legkényelmesebb.

jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hova mentek, mi lesz a program?
jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
36 fokos melegben nejlon harisnya?😯
jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan ruhát húzz, amiben jól érzed magad 😇
jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nincstovább ***** válasza:
100%

Ez függ attól is, hogy milyen a randi helyszíne, mikor mentek stb...

Én annak a híve vagyok, hogy ne térj el a szokott ruházatodtól. Oké, hogy randi, de ha komolyabbra tervezel úgyis azokba a ruhákban fog később látni, amiket minden nap viselsz. Nem azt mondom, hogy kopott mackóba meg pörköltszaftos felsőbe menj, de nem is kell kisestélyit felvenni :) Felesleges zsákbamacskát árulni, előbb vagy utóbb úgyis rájönne :)

Remélem jól fog sikerülni :)

32/N

jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiben jól érzed magad és legfőképp önmagad vagy és a személyiséged tükrözi. Úgy öltözködj, ahogy máskor amikor a legjobb formádban szeretnél egy fiúnak tetszeni. (Kivéve ha nem operába, vagy előkelő étterembe mentek, ahol elvárás az elegancia) Ne más mondja meg hogy nézz ki, esetleg sminkelj e, mert így nem te leszel.
jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csini a harisnya+szoknya kombó
jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ha etterembe akkor lehet elegans szoknya stb..

ha setalni akkor egyszerube

jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyanban, ami a lehető legtöbbet mutatja meg a testedből. Úgyis meleg van, nincs akadálya ennek, és legalább már az elején tudja, hogy nagyjából mire számíthat, ha odáig jut a dolog.
jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!