Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap talalkozok a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozok a barátommal, viszont megvan és félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félek hogy amikor az ölébe ülök vagy ilyesmi megérzi és az elég ciki lenne még ha tudom hogy nem is hozná fel a témát. Abba már bele se merek gondolni hogy mi lesz ha atazok. Nem lesz a közelünkben mosdó meg semmi olyan hely ahol át tudnám cserélni (van egy kis elhagyatott helyünk ahová gyakran járunk)

Kérlek segítsetek hogy mit tegyek. Tampon nincs itthon az én méretemben és még nem is használtam szóval nem most szeretném elkezdeni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy "megérzi"?!

Ápolt, mindig naprakész nőn senki nem "érez meg" semmit.

2021. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Mindig minden szükséges tampon, szárnyasbetét, apró szappan, paprzsebkendők, stb.) ott van egy nőnek a táskájában, egy külön kis nesszeszerben a pótbugyijával együtt. Piros napokon meg nem szexelünk, ez alapvető higiéné és egészségvédő kultúra.

Ilyenkor nem üldögélsz az ölében. Menjetek sétálni, koncertre, moziba, kiállításra, egy vacsorára, stb.

2021. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a kettes írt, azok legyenek nálad. Ha eldugott hely, akkor gondolom vannak arra fák, vagy bokrok és mögötte el tudod intézni. Meg mivel nem tudod hova kidobni így valami olyan táska féle is legyen nálad amibe bele tudod csomagolni a dolgokat.

Ez egy nőkkel járó dolog, biztos hogy megfogja érteni a barátod.

Illetve ne aggódj, nem fogja megérezni.

2021. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes dolog. Ha a barátod ezt nem érti meg, akkor rossz emberrel jöttél össze. Ha eldugott hely és senki sem lesz a közelben, akkor végképp semmi gond sem lehet, hiszen még meg is törölheted magad. Ne izgulj:)
2021. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igazából az a baj hogy mindig megkérdezi hogy szeretnék-e az ölébe ülni és nyilván mindig igent mondok mert nagyon aranyos dolog tőle, és nem szeretném megbántani vagy ilyesmi de meg fogja érteni. A hellyel meg az a szitu hogy eldugott annyira hogy ahol ülünk ne lássanak, viszont ahhoz nem hogy ő ne lásson (remélem értitek) de max 2-3 orara megyünk szóval nagy gond nem lehet
2021. aug. 9. 00:31
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mond el neki, hogy most megvan neked, és hogy emiatt mondjuk óvatosabban ülsz az ölébe stb. Én mindig elmondtam akivel voltam, ha vmit emiatt másként csináltam, hogy azért van :)
2021. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod neki, és azt is, hogy emiatt óvatosabb bánásmód kell.
2021. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!