Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha egy random csaj, akit talán párszor láttátok odamenne hozzátok és elhívna randira?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác egy másik osztályból, de nem beszéltünk még és mivel mindjárt nyári szünet, ezért azon gondolkodom, hogy elhívjam-e randira. 16/L

2021. jún. 7. 14:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#6 hoz hasonlóan én is kételkedő vagyok már.

De nem hajtok el már csak úgy senkit. Ha oda jönnél szerintem köpni nyelni nem tudnék. De ha oda jönnél beszélgetni azt szívesen fogadnám és utána ha úgy van kapnál egy esélyt.

De ez én vagyok... Egyszer visszautasítottam egy lányt, mert kapcsolatom volt, oké már haldoklott a kapcsolat és pár héten belül szakítottunk is, de hűséges vagyok. Utána meg már tárgytalan volt a dolog. Azóta ha van ilyen adódó dolog mindíg adok egy esélyt, nem rázok le csak úgy senkit. Kivéve, ha alkalmit akar.

Tényleg azóta is nagyon bánom a dolgot.

2021. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Felsóhajtanék: ez az első random randim.

:-D

2021. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog, hogy mersz kezdeményezni. Amúgy van valami jele annak, hogy érdekled őt? Mert én speciel csak így úgymond a semmire nem mernék randira hívni senkit :D
2021. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veszteni valód,hajrá nem ciki ha a lány kezdeményez.
2021. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok: amúgy én is pont 16 voltam amikor "rámozdultam" egy srácra, én kezdeményeztem szinte mindenben, azóta is együtt vagyunk és ennek már sok éve.
2021. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok bíztató választ. Szerintem ezen a héten megkérdezem, csak bátorság kéne hozzá.
2021. jún. 7. 21:12
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha semmit se beszéltél vele és csak külsőből jön be/hallottál róla szép dolgokat szerintem ne. Alig ismered és az egész ciki lenne neki
2021. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, azt kérdezem meg tőle, hogy lenne-e kedve sétálni menni valamelyik nap. Szerintetek jó ötlet? Szerintem ha azt kérdezném, hogy lenne-e kedve randizni az már túl rámenős.
2021. jún. 8. 15:39
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet,szurkolok.
2021. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Igen, az kicsit erős lenne, de ez így jó.

Hajrá :)

Majd mond, hogy mi volt

2021. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!