Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megérné újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné újra megpróbálni?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy srác, akivel kb egy évvel ezelőtt elkezdünk beszélgetni. (előtte nem ismertük egymást). Nagyon szimpatikus volt, úgyhogy megbeszéltük hogy találkozunk, az első randinkon megcsókolt, ami mellesleg nagyon jó volt. Ez volt egyrészt életem első randija és első csókja is. Egy héttel később elmentünk egy újabb randira, amikor is így igazándiból a semmiből benyögte hogy szeretlek. Engem nagyon váratlanul ért, mert bár nagyon erős fizikai vonzalmat éreztem iránta, azt azért még nem hogy szeretném, hiszen egyáltalán nem ismertem a belső értékeit. Akkor a randin nem vettem róla tudomást, nem is igazaán válaszoltam rá semmit, viszont miután hazamentem kissé "bepánikoltam", mert eléggé gyorsnak éreztem ezt a tempót és hogy én ezt nem tudom viszonozni...stb. Ezután megmondtam neki hogy én nem érzem azt amit Ő és azóta nem is beszéltünk. Viszont nem telt el azóta olyan nap, hogy ne gondoltam volna rá, mert előtte még senki iránt nem éreztem ilyen erős vonzalmat, gyakorlatilag az első perctől kezdve izzott körülöttünk a levegő. Viszont nem tudom, hogy meg van-e közöttünk a szükséges lelki kapcsolat. És szívesen megpróbálnám újra, viszont nem tudok semmit sem garantálni neki és semmiképp sem szeretném megbántani vagy úgy érezze, hogy csak játszani akarok vele, mert egyáltalán nem ez a célom.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti adnátok ennek a dolognak még egy esélyt vagy inkább hagyjam a fenébe? Akár leírhatnátok a saját tapasztalataitokat vagy történeteiteket. Előre is köszönöm a válaszaitokat :)



2021. márc. 16. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Hát én már csak a szex miatt is adnék egy esélyt, de én férfi vagyok.:D
2021. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Engedd el és gyere apucihoz. :D


Viccen kívül ezt neked kell eldöntened. Mivel nem voltál még mással, így nincs viszonyítási alapod. 2 dolgot kell megjegyezni.

1. Srácként sose mondd azt egy csajnak (főleg az elején) hogy szereted. A nők nem tudják ezt kezelni.

2. Nőként ne fuss egy pasi után se, ha úgy van majd ő harcol érted.

2021. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!