Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már sok lánnyal beszéltem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sok lánnyal beszéltem, de randira soha nem hívtam őket. Pedig tetszettem nekik én is. Tehát már párszor elszúrtam! Nem merem elhívni őket. A lányoktól kérdezem, hogy ha nem lépek, akkor a lány megteszi?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 19:34
 1/7 anonim válasza:
47%
Talán, ha megtanulsz írni sikerülhet.
2021. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bátorság! A lány várja, hogy lépj, lehet, hogy most otthon sírdogál, hogy biztos nem is szeretnél járni vele, hogy nem szólsz.. Próbáld meg! Olyan jó együtt járni azzal, akivel szeretitek egymást, ez a legszebb az életben.

Ismered ezt a verset?

[link]

énekben

https://www.youtube.com/watch?v=SxCZzREUtDk

2021. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, jó lenne normálisan írni. De egyébként a kérdésedre a válasz: max. a bevállalósabb lányok kezdeményeznek, a lányok többsége ezt a fiútól várja és szerintem ez rendben is van.
2021. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nem kell annyira ráparázni.

Csak simán megkérded, hogy volna-e kedve veled személyes találkozni.

Ennyi :D

2021. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ilyenekre azért ritkán mondanak nemet, márha tényleg bejöttök egymásnak.
2021. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el őket. Ne várj arra, hogy valaki elhívjon.

És khmm kapcsold be az autokorrektort, mert még az is helyesebben ír nálad

2021. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudtad eddig elhívni, mert nem tudtad, hogy a lányt randira is lehet hívni.

Mostmár tudod és akarsz valamit tőle hívd...

2021. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!