Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija lesz, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki azóta tetszik, hogy először megláttam. Nagyon félénk és nem igazán beszél senkivel. Egyszer, úgy döntöttem, hogy ráírok suli után és kicsit beszélek vele. Nagyon aranyos és kedves és remek a humora is. Személyesen igazából csak pár mondatot beszéltünk. Nem rég megkérdeztem, hogy suli után lenne-e kedve eljönni velem valahová, és mondta, hogy persze ráér. Azt beszéltük, hogy majd online megbeszéljük a részleteket. Szerintetek hova tudnánk menni? Fagyizni jó, aztán kiülni a parkba? Nagyon izgulok és félek, hogy valamit nagyon elrontok...

2020. szept. 4. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ötlet jó,most még szép az idő, és nem is túlzás első alkalomra
2020. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!