Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy majd ír, előfordulhat hogy elfelejti?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel marha jól kijövünk egymással és rákérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni majd a nyári szünet kezdetétől. Úgy írtam, hogy 15-étől kezdve, azaz KÉT hét múlvától. Azt írta, hogy van csak nem tudja mikor jó neki, de majd ír. Ha esetleg elfelejtené, amit nyilván nem tudok, hogy elfelejtette-e vagy tényleg nem nagyon jó neki, így családi vagy akármilyen program miatt, mennyi idő után kérdezzek rá újra? Ugye ha úgy írtam neki, hogy 2 hét múlvától még lassan két hete, akkor két hét alatt elfelejtheti?

2020. jún. 12. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán elfelejtheti, de az is lehet, hogy csak nem akarja felhozni, mert félénk. Ennyi idő után simán rákérdezhetsz megint.
2020. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várd meg míg ő hozza fel
2020. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy ő nem akar találkozni veled. Vagy tényleg szószerint értette, és majd ír. Nem most,hanem majd. :)


De olyan nincs hogy elfelejti.Egy lány sem. Ha tényleg ennyire jól kijöttök egymással,akkor nyilván ő is így érez, és nem fogja elfelejteni.

2020. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!