Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18évesen esélyes hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18évesen esélyes hogy még hosszú ideig nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok és nincs és még nem is volt barátom van rá esély hogy nem is lesz?Volt hogy kavargattam részegen egy-két fiúval de ennyi.Vagy józanon fiatalabbnak voltak csókjaim de ez ilyen "gyerekes semmi"volt.Viszont én nem csak kavargatásra vágyom hanem már jó lenne egy "normális"kapcsolat.Szerintem azért nincs senkim mert nem tartom magam a legszebbnek sőt nem is igen csavargok már barátokkal,max itt-ott,főleg ilyen hosszabb szünetekben pl.nyári,őszi stb.Viszont nálam csúnyácskább ismerőseimnek is van valakijük még váltogatjàk is csak én vagyok ilyen marha szerencsétlen.
2019. jún. 22. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is volt hasonló helyzet, néha még van is. Van hogy egyszerre össze jönne minden csajjal meg van hogy senkivel kb. Eddig is voltak kapcsolataim de azért nem komolyak mert nem volt elég érett a lány, és ezt minden ego nélkül mondom. Részegen tényleg könnyebb ismerkedni csak lehet józanul kínos lesz utána, bár nem mindíg :D Ha gondolod és van kedved ilyenekről beszélni, vagy élményekről véleményt cserélni vagy ilyesmi írhatsz privátban :)
2019. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere, beszéljük ki egymás lelki bajait. Freud szerint ez a leghasznosabb
2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!