Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves fiú vagyok és volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú vagyok és volt egy 15 éves barátnőm, de visszament az exéhez. Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 10:18
 1/5 anonim válasza:
Kösd le magad valamivel. Ismerkedj, beszélgess lányokkal. Szerintem, ha visszament a barátjához, akkor nem éri meg miatta rágódni.
2019. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nagyon szeretem még mindig
2019. ápr. 28. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem mikor a volt bárátom visszemt az exéhez sokat segített hogy felpofoztam a volt barátom de nálad ez nem opció. Ismerkedj másokkal foglald le magad.

16L

2019. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress mas lanyokat akik mondjuk 17 max 16 evesek es probalj meg olyat nyujtani nekik ami miatt eszukbe se jut olyan hogy elhadjanak egy masik csavoert
2019. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, engem 2,5 ev utan hagytak ott. Eleinte azt gondolod sohasem lesz mas es egyedul fogsz meghalni stb. Tudom mert en is igy gondoltam. Aztan szep lassan naprol napra konnyebb lett. Eloszor sirva aludtam el. Aztan mar nem sirtam. Letiltottam minden social media feluleten. Nem akartam de megtettem mert ha latom csak rosszabb. Keruld el az utcan is ha lehetseges. Ha a kozeledben van nem fogsz tudni tullepni rajta. Toltsd ki a szabadidod. Altalaban az segit a legtobbet smi valamilyen szinten fejleszt is. Menj el edzoterembe peldaul. Levezeted a stresszt, elfaradsz igy konnyebben alszol este es hosszu tavon meg pozitiv hatasa is lesz. De ne azert csinald mert majd latja es el lesz ajulva. Ne rola szoljon. Ennek rolad kell szolnia. Menj el baratokkal, ismerkedj. Jon a nyar, vallalj nyari munkat, szorakozz. Es nem rogton, de idovel minden egyes nappal konnyebb lesz. Aki ilyet tesz az valojaban nem szeretett vagy nem elegge. Es akinek nem kellesz amiatt ne fajjon a fejed. Lehet meg vagy 100 baratnod is akar. Nem er annyit hogy ezen ragodj. Emeld fel a fejed es tegyel azert, hogy felkelj a foldrol. Hidd el minden jobbra fog fordulni.
2019. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!