Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért baj az ha fuckboy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha fuckboy a pasim/akivel épp randizok?

Figyelt kérdés

Nőknek biztosan ismerős az a típusú férfi aki nem igazán akar többet egy egy jó szexnél, nem úgy kezelitek egymást mint akik nyilvánosan is együtt vannak hanem mint barátság extrákkal... szóval mi a baj ezzel ha mindketten élvezik? Vagy inkább mi lesz a baj? Vagy 3 hónapja hogy kidobtam de azóta senkit nem találtam nála jobbat és fontolgatom hogy vissza menjek-e, ugyanis már 2x is keresett de tudom hogy max azért mert unatkozott, különben tuti mást keresett magának, de hogy így egy-egy alkalomra tökéletes a magányban őszintén szólva... és addig amíg nem jön az igazi titokban elég izgixd

Tudtam egyébként hogy le kell állnom vele de egyszerűen az egész tökéletes volt vele de az a tudat hogy nem lehet mondjuk majd a jövőbeli férjem ez így elkeserít, mármint hogy szexen kívül ő pl semmit nem akar meg jobban megismerni sem szerintem...és azért elég jó nő vagyok ahhoz hogy ilyenekkel legyek de egyszerűen nem jön más és megöl a magány attól tartok...vélemények? Ne feljetek őszintén és keményen megmondani!köszii



2019. márc. 1. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Amíg nem jön az igazi, addig használjátok egymást, mint egy eszköz a kényelem beteljesülésére, addig használjátok ki egymást, ameddig tudjátok, hisz ezért vagytok együtt, szex és más semmi! Majd komolyabban álltok a párkapcsolathoz, már ha lehet annak nevezni, ami köztetek folyik!
2019. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
szóval keményen szereted? :D szerintem válaszoltál is a kérdésedre. nincs ezzel semmi baj, a szexet mindenki élvezi, ezt nem kell szégyellni. csak fektessétek le a szabályokat, hogy ez most nem egy kapcsolat és ne gondolj bele többet. ha kanos vagy ráírsz, kufircoltok egyet és mindenki boldog. ilyen egyszerű ;) ha megunod abbahagyod, de addig miért kéne önmegtartóztatást gyakorolnod fiatalon? azt megmondom őszintén nem értettem, hogy mit jelent a titokban.. :D
2019. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem baj ! Max neked kell elfogadnod azt a tudatot , hogy azért nem akar tőled semmit mert nem az a szépség vagy akire ő vágyik , de tudja bármikor szét teszed neki , mert neked ő félisten mig te egy nagyon átlag alatti kis valami vagy számára.
2019. márc. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Ezzel nincs baj. Ha majd megtalálod az igazit nem lesz már szükséged rá. Én addig is élnék a lehetőséggel.
2019. márc. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy igazából a magánytól félsz, hogy "egyedül kell lenni", "nincs senki" és - ha gondolod - e problémának is érdemes lehet utána menni, de csak ha akarod.
2019. márc. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy vagy te elég jó nő, ha csak ilyen jut és csak ennyire kellesz.
2019. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
29%

Valószínűleg elég jó nő, csak belül üres, vagy kiállhatatlan személyiség. Ezért kell a csávónak csak arra, hogy széttegye a lábát.


Nyugodtan kufircolj vele amíg jól esik, ennél több neked úgysem fog jutni.

2019. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez kb. olyan mint amikor valaki putriba lakik, de Ferrarival jár.

A te dolgod mit csinálsz, de a tanácsom az hogy ne tedd.

Ugyanis ezzel igenis van baj, komoly pszichológiai következményei vannak. Gyakorlatilag nem szembesülsz így a valósággal:

Vele vagy, mert bejön - ez eddig ok. Viszont tudod, hogy véglegesen nem kaphatod meg soha, mégis vele maradsz - ez nem tesz jót neked:

1. Valamikor dobni fog, akkor ez majd lecsökkenti az önbizalmad.

2. Csak lábtörlőnek és egy újabb trófeának használ. Ez is csökkenti az önbizalmad.

3. A valóság nem ez. Nem méred fel a tényleges piacot, mert van valakid. Nem próbálsz meg ismerkedni más komoly srácokkal. Így megtudnád ki a te szinted, akit ténylegesen megkaphatsz. Vagy ha meg is teszed, nála jobbat keresel, szintén hiba: "Vagy 3 hónapja hogy kidobtam de azóta senkit nem találtam nála jobbat"

Jobban tennéd ha felfognád csak ki akar használni. De ez csak egy tanácsadó oldal, azt csinálsz amit akarsz.

2019. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj vele, hogy előbb-utóbb többet akarsz. Vagy ha az eszeddel tudod is, hogy soha nem lesz belőle igazi kapcsolat, azért vágysz rá. Fájdalmat fog okozni.

De is írod, hogy tudtad, hogy le kell állnod, hogy elkeserített, hogy ez csak ennyi és nem lesz több.

Nekem is volt ilyen, már az elején láttam, hogy nem lesz az igazi, de egyébként tök jól éreztem magam vele. Aztán persze fájt, szakítottam is, ő is mindig felbukkant, nyilván azért, mert más éppen nem volt. De én inkább nem találkoztam többet vele. Ennyi erőből bárki mással is ismerkedhetek és legalább az esélye megvan, hogy normálisabb lesz.

Ha továbbra is vele lennék, akkor még az esélyt sem adnám meg egy normális kapcsolatra.

2019. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem van egy ilyen srác ismerősöm. Közösségi oldalon is amiatt ismerősöm még, mert tudom, hogy milyen. Amelyik lánynál meglátom, hogy közös ismerősünk onnantól kezdve attól a lánytol undorodok.

Tini párkapcsolatba írtad, szóval fiatal lehetsz. A pasi tuti fog veled dicsekedni, nem igazán lesz ez titok, de te mindenki szemében egy lotyó leszel az biztos. Aki rendes pasi az kerülni fog, mert rád se fog bírni nézni undor nélkül. Én se egy kapcsolatot mondtam már vissza, mikor megláttsm, hogy ismeri a srácot. Még lehet nemi beteg is. Bárkivel össze fekszik, gumit nem használ mert drága, egy nap akár 4-5 partner, cigány, magyar vegyesen... Akinek köze van vagy volt ehhez a sráchoz én nagy ívben kerülöm. Szóval tényleg jól gondold át...


Mellesleg, hogy ezzel csillapítanád a szeretet éhségedet, olyan mint ha szomjúság ellen sós vizet innál.

2019. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!