Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Értelmes válaszoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Értelmes válaszokat kérnék csak, köszönöm.

Figyelt kérdés
Röviden probalom megfogalmazni. Szoval van baratnom, de nrm szeretem. Azert jottunk ossze mert joban voltunk es megsajnaltam, tudom hulyeseg volt. Nrm hitegetem hogy szeretem semmi ilyesmi viszont o nem erti meg hogy ez ertelmetlen igy. Par honapja megismertem egy lanyt, aki teljesen elvarazsolt. Oda vagyunk egymasert, de semmi nem volt, hiszen o tiszteletben tartja a jrlenlegi helyzetet. Nrm vagyok igy boldog, en a masik lannyal szeretnek lenni. Tudom talan mrgbantom a baratnom de ez nrki sem jo. Ti hogy tudtatok kilepni? Hogy volt a legkevesbe banto?

2018. nov. 10. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki, hogy egy fazs vagy és soha nem szereted csak dugni akartál. Máris el fog tűnni és nem is hazudtál.
2018. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Állj eléje - és valld be, hogy aljasul csak kihasználni akartad!

Kellett az ingyen-nuni és erre épp jó volt ő.

Ne félj, ugy elhagy, hogy még köszönésedet sem fogadja majd.

Igaza lesz.

2018. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

A párom 2 hete szakított velem 10 év kapcsolat után, miközben épp nyaralni voltunk. A férfiak ezt lazán megoldják, te se izgasd magad.

40N

2018. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és pont ezek miatt le se feküdtem vele! És nemis akarok.
2018. nov. 12. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondd neki, amit nekünk.
2018. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!