Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítséget akarok kérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget akarok kérni baratnőmmel most leszünk 7hónaposak (többi lent! )?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok baratnőmmel lassan már 7 hónapja leszek együtt

Mar annyira mondogatta hogy szeretne nálam aludni sajnos meg nem volt ra alkalom,külön szobám sincsen a ház retenttő rossz alapotba van,nagyon ... fürdeni nagyon nemtudunk itthon/megtudjuk oldani akkor mashol megfurdunk 😭 visszatérve a szobára közös a tesommal aki 14 éves mar nagyon szarul erzem magam a baratnom elott félek.konkretan. Mindig kitaláltam valamit előtte hogy most miert nem jó ha átjönne meg inkabb máshol töltöttük az időt,, Utcán legtöbbet,vagy elmentünk sétálni,Balatonra megilyenek

Én párszor voltam nála elvoltunk egyutt aludtunk volt kulon szobaja szép háza.


2018. aug. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az igazat szerintem. Meg fogja érteni. A tesód nem megy valamikkr táborba? Akkor esetleg meg lehet oldani.
2018. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki is
2018. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit leírtál és nem lesz gond! Meg fogja érteni!
2018. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb ha őszinte leszel vele es elmondod a dolgokat

Ezt pont előtte nem kéne szegyellned

Mármint teljesen megértem

De tényleg hidd el hogy sokkal jobb ha elmondod neki

Biztos hogy megfogja érteni

2018. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd el neki, ha meg a "társadalmi különbségek" miatt szakít veled, akkor legalább most derült ki rólad a véleménye, és nem akkor amikor már bőőőven késő. Fel a fejjel és előre.
2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!