Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy megcsalásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés

Adtam egy második esélyt, elhagyott egy másik lányért. Kb. félév után fogadtam vissza, viszont most tudtam meg egy szerintem komoly dolgot,ami eléggé szivenütött.

Most tudtam meg,hogy mikor még együtt voltunk. Volt amikor szex chatelt a volt barátnőjével,akiért ugye elhagyott. Nekem nagyon fáj,hisz mégis csak megcsalt. Ő még is azt állitja hogy ez nem megcsalás,szerintetek az? Elnézést ahogy jelenleg fogalmazok, de eléggé megráztak az események.



2018. ápr. 5. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy néhol kihagytam szavakat, és érthetetlenül fogalmaztam.
2018. ápr. 5. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalást sokféleképpen lehet értelmezni, de szerintem ha másfelé tekintget, akkor már valami nincs rendben, szóval zerintem ez is megcsalás.
2018. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kótyonfitty. Mit vársz egy ilyen embertől? Majd ha lefekszik valakivel, az se lesz megcsalás, mert közben rád gondolt. Nem korrekt ember, csak a farka vezérli, felejtős.
2018. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem érzelmileg igenis megcsalásnak számít

Fizikálisan hát nem tudom

Ez már neccesebb

Igazából ki mit tekint annak

Van aki szerint a csók már megcsalás van aki szerint nem

Ezt neked kell eldönteni hogy te minek érzed

Én annak érezném

Érzelmileg biztos

Fizikálisan hát őszintén szólva fogalmam sincs

Neharagudj nem akarok negatív lenni sokkal inkább csak reális

Nem gondolod hogyha egyszer ezt megcsinálta akkor nem fogja mégegyszer?csak mondjuk még durvábbat csinál

Komolyan érdekel a véleményed szóval kérlek írd le! :)

2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De,én is elgondolkodtam már azon,hogy érdemes-e folytatni. Mert azt hozzá teszem,hogy amikor ezt csinálta velem,akkor alig beszéltünk, nem foglalkozott velem. CSAK vele beszélt egész nyáron, amikor meg megjegyeztem,hogy azért mégis csak én vagyok a barátnője,akkor leszidott hogy nincs köztük semmi. Megkértem,hogy mondja el miket mondott neki. Nem akarta elárulni, sőt,ott is hagyott volna ezért.

Én teljes mértékben egyetértek veled,utolsó!

Már nem vagyok abban biztos,hogy működni fog igy. A legrosszabb az,hogy nem volt benne annyi gerinc hogy ezt a kapcsolatunkkor elmondja nekem. Csak most tudtam meg.. Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!