Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon feleslegesen aggodom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon feleslegesen aggodom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 eves srac vagyok. A tobbi mai fiuhoz kepest normalisnak erzem magam aki torodik es nem egy bunko allat.. szoval az en problemam.. jelenleg van egy hihetetlen gyonyoru baratnom akiert irtozatosan oda vagyok.. de elotte is voltak “kapcsolataim” ahol ugyanugy megtettem mindent a lanyert de mindig kikosaraztak es hazdutak nekem..

ez a lány teljesen mas, mar reg ota ismerem de akkor meg csak tetszett.. az elejen nem akart velem talalkozni, merthogy ugysem tudna szerelembe esni.. aztan kozel kerultem hozza es talalkoztunk.. utana ugy alakultak a dolgok, hogy oszejottunk.. mindig mondja nekem, hogy en mennyire mas vagyok mint a tobbi fiu es hogy hogyan orul hogy ramtalalt.. memregiben bevalotta, hogy szeret.. igen enis meglepodtem de ezt mondta.. nagyon orultem, hihetetlenul..

De felek, felek, hogy elveszitem es ugyan az lesz mint mindig, hogy egyedul maradok.. pedig en hihetetlenul oda vagyok erte, annyira tokeletes szamomra, minden porcikaja egy csoda.. es en aggodok, mikozben orulnon kene hogy egy ilyen baratnom van, mert felek.. bizom benne, nem errol van itt szo csak egyszeruen ez elozmenyek engem megrontottak belul.. szerelembe esett velem es magyon boldog, mondja.. de olyan hirtelen jott ez, hogy belem szeretett, hogy egyszeruen nemtudom csak felek...

szerintetek teljesen felesleges az aggodalmam es inkabb oruljek vagy mit tegyek..? Ez csak egy gyors leiras, ez is hosszura sikeeult de koszonom a segitseget!



2018. márc. 20. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen felesleges aggódnod és ahogy irtad örülj inkább hogy rá talaltál arra a lányra :)
2018. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinylalj mar xd orulj hogy most veled van. Elvezd ki. Ha el akar hagyni,akkor el hagy. Ez van. De most meg egyutt vagytok szoval ne a jovon gondolkozz. Elj a jelenben.;)
2018. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. Élvezd ki a kapcsolatot, hogy a végén ne úgy emlékezz vissza rá mint az előző kettőre. Ha túlságosan is aggódni fogsz továbbra is, az csak tönkretenne téged is, és a kapcsolatodat is. Csak nyugi. :)
2018. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 M - 62 válasza:
Szeresd , ahogyan csak tudod , ne érezze , hogy félsz és , hogy túlságosan félted ! Nálam ezzel mindig visszaéltek eddig ! Add önmagad , szeressen olyannak , amilyen vagy ! Ha pedig egy nő elakar menni , úgy is elmegy ,, vagy visszaél a helyzettel , hogy nagyon féltik és akkor próbál zsarolni különböző dolgokkal pl : én így is jártam !Hagyni kell , hogy minden menjen a maga útján és ha ő is igazán szeret , meglátod minden jól alakul , fel a fejjel !
2018. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!