Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok járnátok egy “egyszerű”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy “egyszerű” sráccal?

Figyelt kérdés
Egyszeru mint: barmivel elszorakoztatja magat, szeret unatkozni, kicsit flegma, jo a humora(kicsit alpari), barkivel elbeszelget stb.

2018. márc. 12. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire flegma és alpári, a többi egyémként stimmel, bár a szeret unatkozni részt nem igazán értem, de biztos :D
2018. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeret egyedul is lenni es semmit tenni
2018. márc. 12. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Áh, már értem! Szerintem ezzel a legtöbb ember így van, jó néha egyedül, semmit tenni :)
2018. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, mi az egyszerű.

alpári humor nem jön be. miattam unatkozhat, de ne akarja elvárni, hgoy vele unatkozzak, mint az exem (ő pl. mindig nézte a Forma 1-et, ami engem nem érdekelt, olyankor odaültem mellé, s rejtvényt fejtettem, lefoglaltam magam, az neki nem tetszett, mert miért nem nézem - mert engem csöppet se érdekelt - ja, meg aludt rajta, én addig meg nézzem őt...)

2018. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az "egyszerű" szóból rögtön a butára asszociáltam :D

Amúgy ide is leírom, mint a többi ilyen kérdés alá: ENNYIBŐL NEM LEHET MEGÁLLAPÍTANI.

Ennyi erővel: Fiúk, járnátok egy ilyen lánnyal? Amikor unatkozik, a kislábujja jobb tövének szélét vakargatja, és ez furcsán elszórakoztatja, szeret gilisztákkal focizni, kicsit szőrös a mutatóujján a köröm, bh@szott nagy humora van, (főleg amikor a fekete tarajos poszáták párzási szokásairól van szó), szabadidejében néha egszarvú dinoszauruszteknősökkel folytat szolid, ám de lényegretörő vitát, Baszlakisztán politikai helyzetéről, megvan mindkét keze, lába, szeme, füle, szemöldöke, vannak csontjai, ééés azokat izom és bőr borítja. Összesen 20 ujja van, továbbá nem tud fejenállva zsongrőlködni kilenc görögdinnyével, miközben kurkumával csapkodják.

2018. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kort is irtok legyszives?:)
2018. márc. 12. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul proli, lol
2018. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Ez igazából akkor dől el ha már van személyes ismeret de amugy nem rossz a leírás alapján 16L
2019. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!